Xiaomi оновила список смартфонів, які відновлять до прошивки MIUI 11

Сервисный центр по ремонту телефонов Xiaomi.
Запорожье, проспект Соборный 216
097-625-15-15


Спочатку всі думали, що прошивка MIUI 11 буде офіційно представлена ​​публіці компанією Xiaomi в кінці травня, але нічого такого так і не сталося. Як нещодавно заявив один з віце-президентів китайської корпорації, робота над створенням нової ОС для фірмових мобільних пристроїв активно ведеться, але квапити розробників не варто, тому що нічим хорошим це ніколи не закінчується. Відомо, що свіжа операційна система принесе разом з собою зовсім новий інтерфейс, а також, крім того, масу нових функцій і можливостей, включаючи темний режим, підтримуватися який буде у всіх стандартних і сторонніх додатках.

В іншому, крім усього іншого, в новій операційній системі всіх користувачів чекає новий екран блокування, який власники смартфонів Xiaomi зможуть кастомизировать на свій власний розсуд і бажанням. Не можна не помітити, що в залежності від конкретної моделі телефону, прошивка MIUI 11 для неї може бути заснована на Android 7.1 Nougat або новіших збірках ОС, але точно не на старіших. На практиці це означає, що реліз нової версії даної операційної системи зовсім не гарантує, що вона принесе з собою найсвіжіше ПО з боку Google.

Сьогодні, 25 червня 2019 року, був розкритий оновлений список смартфонів Xiaomi, які оновлять до прошивки MIUi 11 вже в 2019 році, тобто в найближчі півроку. Очікується, що ці програми анонсують в середині липня, тоді як його фінальна стабільна версія вийде в кінці вересня або ж початку жовтня, проте офіційних підтверджень цьому поки що немає. До нової ОС буде оновлено смартфони Xiaomi Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 EE, Mi 9T, Mi 9T Pro, Mi CC 9, Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, Mi 8 SE, Mi 8 Lite , Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Mi Mix 3 (5G), Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5с, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3 і Mi Play.

В іншому, нову прошивку отримають моделі Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Pro, Redmi S2, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7, Redmi 7 Pro, Redmi K20, Redmi K20 Pro і Redmi 7A. Всім власникам таких пощастило, тому що Xiaomi не залишить дані мобільні пристрої без MIUI 11. Головне розуміти і враховувати, що в першу чергу встановлено останню версію отримають найсучасніші й дорогі моделі, тоді як тільки потім більш доступні за ціною.

https://tehnofan.com.ua/2019/06/25/xiaomi-updated-the-list-of-smartphones-that-will-be-updated-to-the-firmware-miui-11/

Сервисный центр по ремонту телефонов Xiaomi в Запорожье.
Проспект Соборный 216
097-625-15-15

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *